• Pożegnanie maturzystów

• Dnia 28 kwietnia 2023 roku odbyło się uroczyste pożegnanie naszych tegorocznych maturzystów. W tym roku mury naszej szkoły opuszczają 4 klasy:

4i - wychowawca - mgr inż. Robert Piasecki,

4se - wychowawca - mgr Weronika Kaczmarek,

4tot - wychowawca - mgr Lidia Kaczmarek,

4ż - wychowawca - mgr Dariusz Kozłowski.

Podczas zakończenia zostały wręczone listy gratulacyjne dla rodziców, dyplomy za szczególne osiągniecia w nauce i sporcie, a następnie każdy abiturient otrzymał świadectwo. Zwieńczeniem uroczystości była część artystyczna. Wszystkim życzymy powodzenia w dorosłym życiu.

• Drzwi Otwarte 2023

• Dnia 5 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbyły się dni otwarte. Przyjechali do nas uczniowie z wielu okolicznych szkół m.in. ze Sierakowa czy Kwilcza. Przez cały czas panowała miła atmosfera. W budynku A prezentowali się turyści, informatycy oraz ekonomiści, w budynku B przedstawiali się spedytorzy oraz nasi kucharze.