• Mikrotik Academy

• W dniach 06-10 maja 2024 grupa nauczycieli przedmiotów informatycznych brała udział w szkoleniu "Zaawansowany administrator MikroTik". Certyfikowane szkolenie prowadził p. Ihor Hreskiv z MikroTik Warsaw Training Center. Uczestnicy szkolenia uzyskali certyfikaty MTCRE (MikroTik Certified Network Assocoate) i MTCRE (MikroTik Certified Routing Engineer). Dzięki temu szkoła trafiła do Akademi MikroTika.

• Pożegnanie absolwentów 2023/2024

• Dnia 26 kwietnia 2024 roku odbyło się uroczyste pożegnanie naszych tegorocznych maturzystów. W tym roku mury naszej szkoły opuszcza 5 klasy:

4e - wychowawca - mgr Jacek Wojkowski,

4i - wychowawca - mgr Andrzej Szyler,

4tot - wychowawca - mgr Katarzyna Rębacz,

4s - wychowawca - mgr Milena Szychowiak–Rachowka,

4ż - wychowawca - mgr Magdalania Miśkowska.

Podczas zakończenia zostały wręczone listy gratulacyjne dla rodziców, dyplomy za szczególne osiągniecia w nauce i sporcie, a następnie każdy abiturient otrzymał świadectwo. Zwieńczeniem uroczystości była część artystyczna. Wszystkim życzymy powodzenia w dorosłym życiu.

• Budynek A
          tel./fax +48 95 748 24 20