Dnia 12.03.2018 uczniowie klasy III technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa wraz z opiekunami Panią Marzeną Kozłowską i Panem Dariuszem Kozłowskim, odkrywali tajniki warzenia piwa na lekcji w terenie. Tym razem udaliśmy się do browaru w Poznaniu. Oprócz zapoznania się z linią produkcji piwa, braliśmy udział w quizach o browarze i jego historii oraz zasadach funkcjonowania przedsiębiorstwa.
Najciekawsze zajęcia odbywały się na końcu, wówczas to uczniowie poczuli smak właściwie przygotowanego i podanego piwa. Zajęcia te ubarwione były opowiastkami w gwarze poznańskiej przedstawionymi przez starego piwowara. Wszyscy uczestnicy uzyskali stosowny certyfikat i zdobyli tytuł PIWOWARA BROWARU LECH oraz zostali szpejem od poznańskich blubrów.



W ostatnim czasie w ramach konkursu obejmującego uczniów z całej Polski, przeprowadzono w naszej szkole eliminacje "II Ogólnopolskiego Egzaminu Próbnego" z kwalifikacji A.36 "Prowadzenie rachunkowości". Egzamin został przygotowany przez Zespół Szkół nr 2 im. T. Rejtana w Rzeszowie. Koordynatorem konkursu, a zarazem autorką zadań do części pisemnej i praktycznej była nauczycielka p. Barbara Mikutra-Turek.
