Dzień Misia w naszej szkole!
Uczniowie przynosili swoje ukochane pluszaki, a każdy, kto miał ze sobą misia, mógł wziąć udział w losowaniu słodkich nagród.
Było dużo radości, uśmiechów i puchatych gości na szkolnych korytarzach.
Dziękujemy wszystkim za udział!