• VII Wojewódzki Konkurs „W hołdzie obrońcom Ojczyzny”

• VII Wojewódzki Konkurs „W hołdzie obrońcom Ojczyzny” pod patronatem Starosty Powiatu Międzychodzkiego i Wójta Gminy Kwilcz oraz honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu.

Edycja pod hasłem „POLSKIE SYMBOLE NARODOWE”. Komisje obradowały w dniach 5-6 kwietnia 2022r.

Laureatami zostali:

część muzyczna:

II  miejsce –  Natalia Jabłońska ZST Międzychód

część plastyczna:

WYRÓŻNIENIA: Filip Piasek ZST Międzychód

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, życzymy dalszych sukcesów!!!

• Dni Otwarte 2022

• Dnia 13 kwietnia 2022 r. w naszej szkole odbyły się dni otwarte. Przyjechali do nas uczniowie ze szkół z Sierakowa, Lutomia, Międzychodu, Lubosza, Kwilcza, Przytocznej, Chrzypska, Kamionnej oraz Łowynia. Przez cały czas panowała miła atmosfera. W budynku A prezentowali się turyści, informatycy oraz ekonomiści, za to budynku B przedstawiali się spedytorzy oraz nasi kucharze.

• Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych

• 7 kwietnia uczniowie naszej Szkoły brali udział w zawodach sportowych. Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych na Olminie w Międzychodzie. Obie drużyny damska i męska wywalczyły I miejsce. Drużyna dziewcząt: Framska Wiktoria 3 seG, Śmigielska Marcelina 2e, Talarek Gabriela 2e, Jung Kornelia 2ż, Pawlicka Laura 3żGc, Stanasiuk Weronika 3seG. Drużyna chłopców: Jezierski Kacper 2ż, Karolak Hubert 2s, Kwieciński Jakub 2s, Wesoły Kacper 3isp, Jóźwiak Maksymilian 2s, Wójcieszak Ksawier 2s.

Weronika Stanasiuk 2 miejsce indywidualnie.

Kacper Wesoły 2 miejsce indywidualne.

Maksymilian Jóżwiak 3 miejsce indywidualnie.

Gratulacje dla wszystkich za chęci, za energię, za WYGRANĄ!!!