• Drzwi Otwarte

• Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz społeczność uczniowska Zespołu Szkół Technicznych w Międzychodzie mają zaszczyt zaprosić tegorocznych ośmioklasistów na Dni Otwarte Szkoły, które odbędą się 5 kwietnia 2023.

Do zobaczenia w murach naszej szkoły!

• Szkolenie na animatora czasu wolnego

• W dniach 16-17 lutego nasi uczniowie brali udział w szkoleniu na animatora czasu wolnego prowadzonego przez Akademia Rainbow. Prawie 40 uczestników kursu w dwa dni zgłębiło wiedzę w zakresie: gier i zabaw animacyjnych dla dzieci, i dorosłych, podstaw integracji między dzieckiem a animatorem, organizacji dnia tematycznego oraz tańców dla dzieci, i dorosłych. Ponadto wszyscy uczestnicy zostali przeszkoleni w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej dzieci i niemowląt. Podsumowując: dwa dni intensywnego treningu i zabawy!

• Walentynki szkolne

• Dnia 14.02.23 odbyły się w naszej szkole Walentynki . Z okazji dnia zakochanych uczniowie otrzymali małe upominki, mogli też skorzystać z Poczty Walentynkowej, zrobić sobie zdjęcie na tematycznych ściankach oraz zakupić pyszne wypieki.

• Dzień Śpiocha

• Dzień 27.01.23 w naszej szkole był bardzo śpiący. Dlaczego? Bo to był Dzień Śpiocha. W tym dniu uczniowie przyszli do szkoły w piżamach, z poduszkami, kocami i pluszakami. Przerwy umilały naszym uczniom piękne kołysanki.

• Zbiórka dla zwierzaków

• W dniu 02.01.23 w naszej szkole została zakończona zbiórka dla zwierzaków ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świnoujściu. Wszystkie zebrane dary dotarły do naszych podopiecznych.

• Mikołajki szkolne

• Tradycyjnie w grudniu w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Osoby przebrane w motyw świąteczny cieszyły się dniem bez pytania i niezapowiedzianych kartkówek. Na długich przerwach można było zakupić pyszne pierniczki i ciasto. Dźwięk kolęd rozbrzmiewał na każdej przerwie. Miło spędzać ten przedświąteczny czas w takiej atmosferze.