• Europejski Dzień Języków Obcych

• Dziś świętowaliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Dzień ten obchodzony jest co roku 26 września. W barwnych strojach różnych krajów UE uczniowie poszukiwali na korytarzach naszej szkoły ukrytych kodów QR  z zaszyfrowanymi zadaniami w języku angielskim i niemieckim. Kryjówki były czasem trudne do odnalezienia. Ale dla chcącego nic trudnego! Większość kodów została odnaleziona, a zadania bez większego problemu  rozwiązane. Dziękujemy Wam za tak wspaniałe zaangażowanie.
              Wszystkim Wam należą się ogromne brawa!

• Zapraszamy na zebrania z rodzicami:

🔹 13 września 2022 - godz. 17:00 - klasy I

🔹 22 września 2022 - godz. 16:30
              - klasy II - spotkania z wychowawcami w klasach
              - klasy III - spotkanie ogólne na korytarzu z p. Marzeną Kozłowską, następnie spotkanie z wychowawcami
              - klasy IV - spotkanie ogólne w sali nr 3 z dyrektorem szkoły, następnie spotkanie z wychowawcami w klasach

Zebrania odbędą się w budynku A ( ul.św.Jana Pawła II 6A ).