• Kindloteka

• Biblioteka szkolna zyskała nowe wyposażenie! Dzięki współpracy z firmą Amazon nasza szkoła otrzymała darowiznę w postaci 5 tabletów Kindle Fire, 5 czytników Kindle Paperwhite, 2 robotów Photon Edu, 60 książek wydanych w ramach współpracy z Zaczytanymi oraz 60 książek w ramach współpracy z Kosmosem dla dziewczynek.
              Zapraszamy na nowości do biblioteki :)

• ZST w Berlinie!

• Dnia 02.12.2022 odbyła się wycieczka na Jarmark Bożonarodzeniowy do Berlina. Rozkoszowaliśmy się atmosferą świąteczną na Jarmarku przy Czerwonym Ratuszu. Zwiedziliśmy Reichstag, Bramę Brandenburską, pomnik Fryderyka Wielkiego oraz Muzeum Historii Naturalnej. Nie obyło się bez zakupów w centrum handlowym A10. W drodze powrotnej mogliśmy sprawdzić swoją wiedzę na temat Berlina. W konkursie zostało nagrodzonych 15 osób. Bardzo cieszyliśmy się z wygranych kalendarzy adwentowych.

Do zobaczenia tradycyjnie za rok!
              Frohe Weihnachten!