• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkół Technicznych odbędzie się w budynku A (ul. św. Jana Pawła II 6A) wg następującego porządku:
              - godz. 8:00 - klasy pierwsze i drugie spotykają się w sali gimnastycznej, po apelu przejście z wychowawcami do klas;
              - godz. 8:00 - klasy trzecie i czwarte spotykają się z wychowawcami w klasach;
              - wykaz sal znajduje się przy wejściu do szkoły;
              - obowiązuje wejście główne do budynku A, od ul. św. Jana Pawła II.

Ze względu na trwający remont wokół budynku szkoły, nie ma możliwości parkowania przed szkołą.

Msza Święta w intencji społeczności ZST zostanie odprawiona dnia 4 września o godz. 10:00 w parafii pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Międzychodzie.

• Badania lekarskie dla uczniów klas I

• Uwaga!!!

Przypominamy, że badania lekarskie dla uczniów przyjętych do klasy pierwszej w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik informatyk odbędą się 26 sierpnia 2022r. (piątek) w Zespole Szkół Technicznych w Międzychodzie (budynek A) ul. św. Jana Pawła II 6a według poniższego harmonogramu:

Godzina 09.00  - technik żywienia i usług gastronomicznych

Godzina 10.30 – technik informatyk.

Informujemy, że obecnie jedynym wejściem do budynku szkoły ze względu na remont nawierzchni jest wejście od strony Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Prosimy o punktualne przybycie.