• Dzień Samorządności

• Dnia 31 marca na miłe pożegnanie marca, uczniowie naszej szkoły przejęli rolę nauczycieli ... i nie tylko.
              Cały dzień mogli zobaczyć jak wygląda szkoła z perspektywy pracownika szkoły!
              Niektórzy prowadzili lekcje wcielając się w rolę nauczycieli, a inni dbali o czystość szkoły w rolach pań sprzątających i panów woźnych! Oczywiście nie mogło zabraknąć pań z sekretariatu oraz Pani Dyrektor wraz z Panią Wicedyrektor. Kto wie, może niektórych uczniów dzięki tej tradycji powitamy za kilka lat ponownie, ale jako członka kadry szkolnej?